Przeskocz do treści

O nas

Zaczarowany Melonik to żłobek, w którym każde dziecko będzie mogło bawić się radośnie i bezpiecznie w oczekiwaniu na powrót rodziców z pracy. Czas spędzony w gronie rówieśników oraz zabawy stymulujące rozwój koordynacji ruchowej i logicznego myślenia znacząco przyspieszają rozwój malucha. W sieci naszych żłobków stawiamy przede wszystkim na naukę poprzez zabawę. W codziennym rozkładzie dnia nie brakuje atrakcji, które sprawiają, że nasze maluchy nigdy się nie nudzą. Czesne zawiera w cenie również codzienne zabawy z językiem angielskim!

Żłobki Zaczarowany Melonik powstały z myślą o malcach w wieku od 5. miesiąca życia do 3 lat. Grupy są niewielkie, dzięki czemu opiekunki mogą poświęcać jednakową uwagę wszystkim dzieciom. Poznawanie świata w wieku przed okresem przedszkolnym rzutuje na kolejne etapy rozwoju. Dzieci potrzebują kontaktu z rówieśnikami, który przynosi im radość, uczy i rozwija emocjonalnie. Drugą przyświecającą nam ideą jest umożliwienie młodym rodzicom pogodzenia życia zawodowego z rodzinnym. Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim nie jest łatwy, ale dzięki naszym żłobkom z pewnością będzie mniej stresujący dla mamy i maluszka. Oferujemy kameralne, przyjazne placówki wyposażone w atestowane zabawki i sprzęty codziennego użytku. Bezpieczeństwo, profesjonalna opieka i indywidualne podejście to nasze priorytety. Robimy wszystko, aby nasi mali podopieczni czuli się u nas swobodnie i miło.

W każdej z naszych placówek funkcjonuje system monitoringu wewnętrznego, który pozwala Rodzicom kontrolować bezpieczeństwo dzieci. Do dyspozycji Rodziców służą kamery internetowe do bieżących obserwacji online.

Zaczarowany Melonik to żłobek, w którym najważniejsze jest dziecko i jego potrzeby. Czekamy na maluszki w wieku od 5. miesiąca do 3 lat.

Żłobek jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-17:00.

WIZJA

  • Dobro dziecka jest dla nas najważniejszym celem. Na co dzień przygotowujemy je do samodzielności, radzenia sobie z trudności i odnoszenia sukcesów. Rozbudzanie ciekawości świata i wrażliwości na potrzeby innych u dzieci sprawia nam olbrzymią satysfakcję.
  • Do każdego z naszych podopiecznych podchodzimy indywidualnie, aby stwarzać mu szanse rozwoju na miarę jego możliwości.
  • Dążymy do wychowywania dzieci w atmosferze poszanowania własnych uczuć i myśli. Naszym celem jest kształtowanie otwartości na rówieśników, rozwijanie wyobraźni oraz twórczego myślenia. Pomaga nam w tym nasze doświadczenie i wiedza.

Naszą misją jest:

  • W żłobkach Zaczarowany Melonik budujemy przyzwyczajenia do odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje oraz innych. Słyniemy z otwartości na potrzeby naszych podopiecznych i ich rodziców.
  • Domowa, przyjazna atmosfera w naszych placówkach sprzyja osiągnięciu jak najlepszych warunków do rozwoju osobowości i zdobywania nowych umiejętności. Opiekujemy się dziećmi w atmosferze wzajemnej akceptacji, zaufania i pełnego bezpieczeństwa. W Zaczarowanym Meloniku dziecko uczy się kształtowania twórczych postaw, rozwija swoją osobowość oraz aktywność na wielu płaszczyznach.
  • Sprawdzone techniki i metody pedagogiczne pozwalają nam na wykorzystywanie drzemiącego w najmłodszych potencjału do aktywnego działania i kreatywnego wyrażania emocji. Uczymy tolerancji, akceptacji i poszanowania odmienności. Dążymy do wyrównywania szans edukacyjnych z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji każdego dziecka oraz potrzeb środowiska, z którego się ono wywodzi. Spędzając czas w Zaczarowanym Meloniku maluszek wyrasta na aktywnego, wrażliwego i samodzielnego przedszkolaka, który radzi sobie z różnymi trudnościami w sposób mądry i rozważny.
  • Bardzo ważna jest dla nas partnerska współpraca z Rodzicami. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i propozycje. Naszą misją jest również podążanie za indywidualnym tempem rozwoju dziecka. Wspieramy je w osiąganiu niezależności i samodzielności.
  • W żłobkach Zaczarowany Melonik podajemy dzieciom posiłki oparte na zbilansowanej diecie odpowiedniej dla najmłodszych.

Create by @ 2018